o MNIE

Cześć! Nazywam się Wiola, a to jest moja strona „Zaczarowane Szydełko Wioletty Sośnickiej”.

Jest to przestrzeń, w której dzielę się z Wami swoją pasją do szydełkowania.

Moje prace trafiając w Wasze ręce otwierają krąg dobra – uszczęśliwiają Was oraz wspierają w chorobie moją kochaną córeczkę Julię. Zaczarowane Szydełko powstało dzięki niej, teraz działa dla niej. Część moich prac przekazuję na licytacje, a każde zamówienie to również cegiełka dla Julci.

Moje pierwsze prace powstawały już w podstawówce, ale nie sądziłam wtedy, że szydełko stanie się w przyszłości tak ważną częścią mojego życia.

Będąc ponad 3 lata temu w pierwszej ciąży postanowiłam odświeżyć dawną pasję tworząc maskotkę dla córeczki. Jak na pierwszy raz wyszła pięknie, co też zauważyli moi znajomi i tak wpadło kilka zamówień od nich. Rok później powstał fanpage „Zaczarowane Szydełko Wioletty Sośnickiej”. W tamtym okresie tworzyłam głownie misie, serię warzyw i owoców, kilka torebek, sukieneczki.

Chusty zaczęłam tworzyć w trudnym okresie swojego życia, na oddziałach szpitalnych, przy łóżeczku córki. To co początkowo miało oderwać moją głowę od myśli krążących wokół chorego dziecka, okazało się mieć duże zainteresowanie wśród odbiorców mojego rękodzieła. Dziś jest to jeden z popularniejszych produktów mojej pracowni.

Moim pragnieniem jest by moje wyroby powodowały uśmiech na twarzy, by osoby noszące je czuły się jeszcze piękniejsze, otulone tym pięknem i ciepłem.

Moje prace to gwarancja dokładności wykonania przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Każda rzecz zrobiona na indywidualne zamówienie dopasowana jest pod klienta, jego styl oraz wytyczne i wskazówki. Zwracam uwagę by współgrały ze sobą kolory, wzory czy dodatki. W przypadku maskotek, pierwszymi odbiorcami są moje własne dzieci – to dzięki ich testom i uwagom mogę w poczuciu pełnego spokoju dopuścić do sprzedaży wykonane prace.

Coś Ci się spodobało? Chciałabyś/chciałbyś zamówić?